RSS Barotne

Mūžīgā pildspalva

ASV pārdošanā nonākusi “mūžīga” metāliska pildspalva. Par neierasto kancelejas piederumu interesējušies gan vienkāršie lietotāji, proti, iestāžu un biroju darbinieki, gan arī firmas, kas interesējas par jauna tipa produkcijas izstrādi un pārdošanu.

Rakstāmrīks, kura pilnais nosaukums ir Inkless Metal Pen (metāliska pildspalva bez tintes), pēc būtības ir pildspalvas un zīmuļa krustojums, tikai izgatavots no svina. Tieši rakstāmā svina uzgalis ir tas, kas uz papīra atstāj nospiedumus. Kad uzgalis pieskaras papīram, no atdalās nelielas svina daļiņas un rakstītais kļūst redzams, ziņo Newsru.com.

Būtiskākā šā rīka priekšrocība ir tā, ka rakstāmpiederumu nav nepieciešams nedz uzpildīt, nedz asināt – tā metāla uzgalis ir pietiekami liels, lai kalpotu vismaz līdz tā lietotāja mūža beigām, turklāt rakstīt var uz dažāda tipa papīriem – gan glancētiem, gan matētiem.Tāpat var atzīmēt, ka Inkless Metal Pen ir izturīgs nerūsējošā tērauda korpuss, kura garums ir 15,86 centimetri, bet diametrs  – 0,95 centimetri.

Ja nav bažu, ka svina uzgalis varētu nonākt bērna rokās vai vēl ļaunāk – mutē, rakstāmrīku ASV var iegādāties par apmēram 28 – 30 dolāriem.

[http://www.tvnet.lv/tehnologijas/nozares_jaunumi/377014-muziga_pildspalva_bez_tintes]

Uzskatu,ka šīs jaunais produkts ir gana interesants, jo arī savā ikdienā bieži skolā izrakstās pildspāva,bet ar šo jauno atklājumu problēmu nebūs nekad,jo tā nekad neizrakstās. Domāju,ka šis produkts ir arī gana izdevīgs arī cenas ziņā. Cerams,ka  šīs produkts nonāks arī Latvijas tirgū.

http://www.youtube.com/watch?v=AfZ-DOCc3AE&feature=player_embedded

Advertisements

3 responses »

 1. Pa visam noteikti šis izgudrojums ir kaut kas nedzirdēts un neredzēts. Manuprāt, citām pildspalvu un kanceleju preču ražotājiem šī ir slikta ziņa.

  Rihards 12b.

  Atbildēt
 2. Tādu es ar gribētu iegādāties. Šķiet ļoti interesanti un neierasti. Nekad nepietrūkst tinte. :)

  Atbildēt
 3. Piekrītu. Parasto pildspalvu, jeb lodīšu pildspalvu ražotājiem, tās ir sliktas ziņas un laika gaitā šis jaunais izgudrojums var tos novest pie bankrota.
  Taču no otras puses, ir interesanti padomāt – “viena pildspalva uz visu mūžu”!

  Toms 12.K

  Atbildēt

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: