RSS Barotne

Stokholmā sāk kursēt elektro taksometri

Degvielas cenu dārdzība varētu būt pamatots iemesls, lai autobraucēji mainītu savus paradumus auto izvēlē un iespējams, izvēlētos elektroauto. Pagaidām Latvijā tas gan nav populārs pārvietošanās veids, taču otrpus Baltijas jūrai- Stokholmā, ir pavisam savādāk. Tur zaļais dzīvesveids un rūpes par vides saglabāšanu ir ne tikai vārdos, bet arī darbos. (Skat. video)

Labs risinājums degvielas cenu problēmām, protams, mums līdz tam vēl ir tālu, bet ir uz ko tiekties.

MĀRTIŅŠ STRODS 12a1

Advertisements

3 responses »

 1. Vērojot automašīnas, kas mūsdienās tiek pārdotas un domājot kas liek pieņemt konkrēto lēmumu, jāsecina, ka galvenais noteicošais ir jaunas tehnoloģijas un modes tendences. Grūti prognozēt, kas iedzīvotajiem Latvijā ir būtiskāk – jauda, izskats vai ekonomiskums. Tācu es uzskatu, ka ar laiku, šāda veida mašīnas neapšaubāmi kļūs populārākas un pieejamākas.

  Atbildēt
 2. Manuprāt, galvenā problēma Latvijā ir sabiedrības neinformētība par elektroauto.
  Jā, liela daļa sabiedrības zina, ka tādi auto pastāv. Jā, liela daļa nojauš ka elektroauto ir “zaļāki”, bet neko vairāk.
  Iespējams, ka valdībai būtu jāmotivē cilvēki piešķirot “zaļo auto” īpašniekiem atlaides ceļa nodoklim, obligātajai apdrošināšanai utt.

  Atbildēt
 3. Latvijā tas nemaz vēl nevar būt populārs pārvietošanās veids, jo tādas mašīnas nemaz vēl nevar piereģistrēt. Turklāt šie elektromobīļi vairāk būtu tendēti uz saulainākām zemēm nekā Latviju, kā nekā viņi nav spējīgi ziemā pietiekoši sasildīt salonu.

  Atbildēt

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: