RSS Barotne

Par 30 000 latu zādzību aiztur… 11 un 12 gadus vecus zēnus

Policija aizturējusi trīs mazgadīgus zēnus, kuri otrdien veikuši zādzību no kāda dzīvokļa Rēzeknē, portāls «Apollo» uzzināja Latgales reģiona policijas pārvaldē.

Otrdien fiksēta zādzība no kāda nama dzīvokļa Rēzeknē. Zagļi mājoklī bija iekļuvuši caur lodžiju un nozaguši vairāk nekā 30 tūkstošus latu.

Ar vien biežāk nākas saskarties ar tēmām, kas ir saistītas ar noziedzību Latvijā.  Taču šis raksts mani īpaši pārsteidza. Kaut kā es īsti nevēlos ticēt, ka trīs bērni ir spējuši nozagt tādu vērtību. Mūsdienās bērni kļūst arvien nekaunīgāki, kas ir neaudzināšanas sek.  Es uzskatu, ka gan valstij, gan ģimenēm būtu vērīgāk jāseko savai nākotnei (bērniem). Pirmkārt, valsts varētu sākt ar likumiem, kas paredz bargākus sodus pašiem bērniem, kas ir jaunāki par 14gadiem.

Pilns raksts->

http://www.apollo.lv/portal/news/articles/237847/0?show_inbox=1

E.Krūmiņa 12b

Advertisements

3 responses »

 1. Mūsdienu bērni ir kļuvuši ne tikai bezkaunīgi,bet arī nolaidīgi un nevērīgi,pavirši skatās uz likumiem un dažādiem sodiem. Viņi tic,ka vienmēr izspruks sveikā,runājot par mazgadīgajiem noziedzniekiem. Pie vainas,kā jau rakstā tika minēts,ir arī vecāki,jo nav pietiekami bargi un nav pietiekami labi iemācīts bērnam,ka nedrīkst darīt to,to,un to,šajā gadījumā,zagt. 30 000 Ls taču ir milzonīga summa,vismaz man. Bērnam ir saprašana par naudu,tās vērtību vismaz kaut kādos apmēros,taču par tik lielu naudas summu bērnam vēl nav izpratnes un sajēgas,ko ar to darīt! Piekrītu,ka vajadzētu pārskatīt un pat mainīt likumus,kas saistītu pie atbildības arī tos,kas nav vēl 14 gadus veci. Tad gan laikam rastos sajēga par izdarīto,kā arī,iespējams,arī bailes,jo neviens negribētu iekrist.

  Atbildēt
 2. Stāsta morāle: nevajag uzreiz tā mētāties ar to zagto naudu, bet gan noglabāt , vienkārši netērēt tā visu

  Atbildēt
 3. Gribēja spēli, bet dabūja 30 000. :D Bet spēles dēļ pat gatavi ielausties svešā dzīvoklī, lai tikai tiktu pēc spēles. Tomēr arī piekrītu par to, ka vecāku vaina arī šeit varētu būt, jo ne jau visi bērni ieraugot kaut ko svešā dzīvoklī to ņem sev un iet prom. Vecākiem vajag pieskatīt savus bērnus un mācīt, ko var un ko nevar.

  Aivis Jansons 12. K

  Atbildēt

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: