RSS Barotne

Apģērbu veikals piedāvā atlaides atkarībā no studentu sekmēm

Itālijas vīriešu apģērbu veikals “Select Box” nolēmis atbalstīt vietējos studentus, piedāvājot atlaides zīmola produkcijas iegādei atkarībā no viņu ziemas sesijas sekmēm.

Kā paskaidroja tiešsaistes veikala pārdošanas vadītājs Alberto Kavalīni, akcijas mērķis ir atbalstīt studentus sarežģītajos ekonomiskajos laikos. Tāpat veikals cer, ka tādā veidā piesaistīs ne tikai viņu klientu, bet arī citu kompāniju uzmanību. “Mēs ceram, ka šīs akcijas dēļ mūs pamanīs ne tikai puiši, bet arī citi uzņēmumi, un ka akcija varētu kļūt par piemēru citām iniciatīvām,” norādīja Kavalīni.
Akcija noslēgsies nākamā gada februārī, kad universitātēs noslēgsies sesija.

 

Manuprāt, šī akcija ir diezgan oriģināla, jo vismaz Latvijā es par ko šādu neesmu dzirdējusi. Protams, būtu jauki ieraudzīt arī Latvijas veikalu skatlogos šāda veida atlaides, it sevišķi, ja esi students ar labām sekmēm.

Raugoties no ekonomiskā viedokļa, neesmu pārliecināta, vai tas ir izdevīgi pašam veikalam, protams, apmeklētāju noteikti būs vairāk, arī pārdoto preču daudzums visticamāk palielināsies, tomēr ienākumi būs salīdzinoši mazāki kā varētu būt. Vēl viens aspekts – ja studentam ar sekmēm ir pašvaki, tad jēgas uz šo veikalu iet nav, un diez vai, ka studenti centīsies uzlabot sekmes, lai varētu iegādāties apģērbu lētāk. Tomēr uzmanība ir piesaistīta!

/Gundega Namniece/

Advertisements

7 responses »

 1. Jā, tišām interesants un oriģināls veids kā piesaistīt pircējus. Es domāju, ka veikalam tas būtu izdevīgi, jo atlaide gan jau nav tik liela, lai veikals reizē arī labi nenopelnītu.
  Man tas iespējams būtu stimuls labāk pamācīties, lai arī, tas ir atkarīgs no tā cik lielu atlaidi man dotu.

  /Gundega V./

  Atbildēt
 2. Jā, tas ir visai interesanti, ņemot vērā to, ka augstskolas studentu zemākā atzīme Itālijā var būt 42, atsevišķiem eksāmeniem 18 un loģiski spriežot, ka atlaides tiks ieturētas – atlaižu procenti ekvivalenti skolā iegūtajām ballēm, veikals tiešām varētu gūt zaudējumus :D
  Noteikti, ka atlaižu sistēmā darbojas cita sistēma, tomēr interesanti paspriest arī šādi!

  Atbildēt
 3. Ilva Štāle :

  Savdabīgi! Gribētu, lai arī Latvijā būtu šāds veikals, bet spriežot ekonomiski – Tu rakstā minēji, ka šis veikals piedāvā šīs atlaides skatoties pēc ziemas sesijas atzīmēm, tas nozīmē,ka visā citā gada laikā veikals šādas akcijas nepiedāvā, tātad nekādu lielo zaudējumu nebūtu, tieši otrādi! Ziemas laikā šim veikalam tiek piesaistīta milzīga uzmanība, varbūt pat studenti, kuri ikdienā šo veikalu neapmeklētu, tieši šādu atlaižu dēļ to apmeklē un iepazīst preces, varbūt kaut kas iepatīkas, un to neaizmirst arī pārējā gada laikā, kad atlaižu nav. Turklāt pastāv arī komerciālā mazā viltībiņa, kad veikals mazliet izbrāķētu vai arī visa gada laikā nenopirktu preci arī atdod ar atlaidi un padara sevi par foršāko un oriģinālāko veikalu ar labu reklāmas trika! Veikals tikai ieguvējs :)

  Atbildēt
 4. pilnīgi piekrītu visam iepriekš teiktajam:)
  vēl vēlos piebilst, ka veikalam tas varbūt ir tīri izdevīgi, jo, neskatoties uz lielajām atlaidēm, katram studentam tās būs dažādas un, šajos ekonomiski nestabilajos laikos, tas ir labs veids kā neizputēt pilnībā, un iespējams vēl nedaudz nopelnīt:)
  žēl ka Latvijai nav šādu akciju, es labprāt tādu iespēju izmantotu :]

  Atbildēt
 5. Interesanti, neko tādu nebiju dizrdējusi. Ja būtu Itālijas studens, noteikti nedaudz pacenstos, lai saņemtu kādu atlaidi. Piedāvājot atlaides studentiem, tie piesaista arī citus klientus, tādējādi gūstot ienākumus. Oriģināli!

  Atbildēt
 6. Es ar pilnībā piekrītu un arī būtu par šādām iespējām. Kad lasīju šo laikrakstu pirms kāda laiciņa, tad pat biju izbrīnīta, kādi piedāvājumi tik netiek izdomāti, lai tik piesaistītu pircējus un vēl vairāk – skolniekus/studentus. Diezgan efektīgs veids. :)

  Atbildēt
 7. Tā viennozīmīgi varētu būt papildus motivācija mācīties, domāju, ka pat tad, ja atlaides būtu pavisam nelielas, Latvijā studējošajiem tā noteikti būtu papildus motivācija.

  Atbildēt

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: